Piękna produkcja, najlepszej jakości

Nasza opowieść zaczyna się pod koniec XX wieku, w czasie wielkiego rozwoju przemysłowego w Polsce. Od prawie trzech dekad zajmujemy się produkcją damskiego, męskiego i dziecięcego obuwia. Naszym mottem jest piękna produkcja najlepszej jakości.

Specjalizujemy się w produkcji eleganckiego i komfortowego obuwia damskiego. Doświadczenie zdobyte przez lata jest gwarancją jakości naszych produktów. Jesteśmy firmą rodzinną, ze zgranym zespołem. Znamy się i ufamy sobie, dzięki czemu nawet w sytuacjach kryzysowych potrafimy wyjść na prostą.

W przeciągu ostatnich lat wykreowaliśmy różnorodne kolekcje, dopasowane do aktualnych trendów mody. Wiele inspiracji czerpaliśmy od największych włoskich projektantów damskiego obuwia. Nasze produkty są stworzone z naturalnej skóry najlepszej jakości. Za pomocą oryginalnych ręcznych technik oraz wyspecjalizowanych maszyn jesteśmy w stanie stworzyć piękno w czystej postaci. Łączymy najnowszy design z nowoczesną technologią.

Od ponad 25 lat produkujemy obuwie dla wielu wymagających partnerów. Naszymi klientami były słynne marki takie jak Dr.Scholls, Timberland, Jeep and Disney. Przez wiele lat produkowaliśmy obuwie dla grupy CCC pod marką Lasocki i Gino Rossi oraz wielu wiodących marek skórzanego obuwia w Polsce. 

Powody dla których warto produkować u nas buty

DLACZEGO KOGER?

Wysoka jakość materiałów

Doświadczeni pracownicy

Terminowa realizacja

Szybka dostawa do Klienta

Call Now Button
English